Valentina Eventos Villa
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Nestled a 7-minute walk from Feira Coberta De Porangatu, Valentina Eventos Villa Porangatu entices guests to explore various tourist destinations nearby.
This holiday home is also located within reach of Igreja Nossa Senhora da Piedade.
Guests will find Pastel Da Lagoa about 200 metres away.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
På rummet
- Luftkonditionering
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Valentina Eventos Villa en trådlös internetanslutning?
Ja, Valentina Eventos Villa erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök på Valentina Eventos Villa?
Ett komplett kök finns på Valentina Eventos Villa. - ❓
Är det tillåtet att ta med husdjur till Valentina Eventos Villa?
Man kan bo i Valentina Eventos Villa med sitt husdjur.